0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Everton
۰
۱
Chelsea
Finished
۲۱:۰۰
Bournemouth AFC
۲
۰
Aston Villa
Finished
۱۸:۳۰
Tottenham Hotspur
۴
۱
Southampton FC
Finished
۱۸:۳۰
Leeds United
۲
۱
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Fulham
۲
۲
Liverpool
Finished
۱۶:۰۰
Newcastle United FC
۲
۰
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Fortuna Sittard
۲
۳
AFC Ajax
Finished
۱۹:۰۰
Cambuur Leeuwarden
۰
۲
Excelsior Rotterdam
Finished
۲۱:۱۵
PSV Eindhoven
۴
۱
FC Emmen
Finished
۲۲:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۲
FC Utrecht
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Bundesliga
VfL Wolfsburg
۲
۲
SV Werder Bremen
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۳
۱
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۳
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۱
۲
1. FSV Mainz 05
Finished
۱۸:۰۰
FC Augsburg
۰
۴
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
۱
۰
Bayer 04 Leverkusen
Finished
۲۱:۰۰
Italy
Coppa Italia
Torino FC
۳
۰
Palermo
Cancelled
۲۳:۴۵
Empoli
۱
۲
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۲۳:۳۰
Pisa
۱
۴
Brescia
Finished
۲۰:۱۵
Spezia
۵
۱
Calcio Como
Cancelled
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
Racing Club Strasbourg
۱
۲
AS Monaco
Finished
۱۹:۳۰
Clermont
۰
۵
Paris Saint-Germain FC
Finished
۲۳:۳۰
Turkey
Super Lig
Besiktas JK
۱
۰
Kayserispor
Finished
۲۳:۱۵
Sivasspor
۱
۱
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۲۰:۴۵
Russia
Premier League
FK Akhmat Grozny
۰
۰
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۲۱:۳۰
CSKA Moscow
۴
۱
FK Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۰۰
FK Krasnodar
۳
۰
FK Lokomotiv Moscow
Finished
۲۱:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
FK Spartak Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J League
Kashima Antlers
۰
۲
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۱
۲
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۰۰
Nagoya Grampus Eight
۳
۰
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۴:۳۰
Cerezo Osaka
۳
۰
Vissel Kobe
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches
Internazionale Milano
۲
۴
Villarreal CF
Finished
۲۳:۰۰
Napoli
۰
۰
RCD Espanyol
Finished
۲۱:۳۰
Real Betis
۳
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۳:۳۰
Real Valladolid
۰
۰
SS Lazio
Finished
۲۲:۳۰
Leganes
۱
۲
Villarreal CF B
Finished
۲۳:۳۰
Athletic Bilbao
۱
۱
Alaves
Finished
۱۳:۳۰
Racing Santander
۰
۰
Real Oviedo
Finished
۲۱:۳۰
Cultural Leonesa
۱
۱
Real Valladolid B
Finished
۲۲:۰۰
UD Alzira
۲
۰
UCAM Murcia
Finished
۲۲:۰۰
Lamia 1964
۲
۰
Levadiakos
Finished
۲۱:۰۰
FC Cartagena
۱
۱
Tenerife
Finished
۲۱:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۱
۲
Ceuta
Finished
۲۱:۳۰
Valencia CF
۲
۱
Atalanta Bergamo
Finished
۲۳:۳۰
CD Laredo
۱
۱
Sestao River Club
Finished
۱۴:۳۰
Alfaro
۱
۱
SD Logrones
Finished
۲۲:۰۰
Real Union Club de Irun
۲
۱
Real Sociedad B
Finished
۱۴:۰۰
Gimnastica Segoviana
۰
۱
CD Numancia
Finished
۱۴:۰۰
SD Leioa
۲
۱
SD Gernika Club
Finished
۱۴:۰۰
Linares Deportivo
۱
۳
Cordoba
Finished
۲۳:۳۰
CF Pozuelo de Alarcon
۱
۱
Leganes B
Finished
۱۲:۳۰
Real Betis B
۰
۱
Real Balompedica Linense
Finished
۱۴:۰۰
Calcio Lecco
۱
۲
Pro Vercelli
Finished
۲۰:۳۰
Unionistas de Salamanca CF
۲
۲
Atletico Madrid B
Finished
۲۲:۰۰
Socuellamos
۰
۱
Cordoba B
Cancelled
۲۲:۳۰
Las Palmas
۳
۰
UD Tamaraceite
Finished
۱۴:۳۰
Real Aviles CF
۰
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۲۱:۳۰
CF Fuenlabrada
۱
۲
AD Union Adarve
Finished
۲۱:۳۰
Francs Borains
۲
۲
RWD Molenbeek
Finished
۲۲:۰۰
Talavera
۰
۰
San Sebastian De Los Reyes
Finished
۲۲:۳۰
Marino de Luanco
۰
۱
Real Sporting de Gijon
Finished
۱۴:۰۰
CD Tudelano
۱
۰
CD Calahorra
Finished
۲۱:۳۰
Coleraine FC
۴
۱
FC Ards
Finished
۱۸:۳۰
Navalcarnero
۱
۲
Guadalajara
Finished
۱۲:۳۰
Birkirkara FC
۰
۳
FC Balzan
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo La Coruna
۰
۰
Real Madrid B
Finished
۲۱:۳۰
Don Benito
۰
۰
CD Badajoz
Finished
۲۳:۰۰
Newry City
۲
۱
Dundela
Finished
۱۸:۳۰
Vicenza
۱
۶
AC Milan
Finished
۲۱:۳۰
Xerez CD
۱
۰
Recreativo de Huelva
Finished
۲۳:۰۰
Hyde United FC
۰
۱
Runcorn Linnets
Finished
۱۸:۳۰
AC Trento
۱
۱
Luparense
Finished
۱۹:۳۰
NK Dugopolje
۳
۰
NK Solin
Finished
۲۰:۰۰
Novara
۵
۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
Finished
۲۰:۰۰
BSK Bijelo Brdo
۵
۰
NK Osijek II
Finished
۲۰:۳۰
Lugo
۱
۰
Racing de Ferrol
Finished
۲۰:۳۰
FC Cartagena II
۳
۴
Orihuela
Finished
۲۱:۳۰
Burgos CF
۰
۰
Ponferradina
Finished
۲۱:۳۰
Sevilla FC
۱
۰
Cadiz
Finished
۲۳:۳۰
Girona FC
۲
۰
Bolivar
Finished
۲۳:۳۰
FK Sindjelic Beograd
۲
۰
FK Zarkovo
Finished
۱۲:۳۰
Jablonec B
۰
۳
FK Usti nad Labem
Finished
۱۲:۴۵
FK Prepere
۰
۶
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۰۰
Deportivo Fabril
۰
۱
CD Arenteiro
Finished
۱۳:۳۰
GVVV Veenendaal
۲
۲
De Treffers
Finished
۱۷:۰۰
Westlandia
۲
۲
Excelsior Maassluis
Finished
۱۷:۰۰
Glenavon FC
۲
۱
Annagh United
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۴
Corinthian Casuals
Finished
۱۸:۳۰
Enfield Town
۲
۰
Berkhamsted FC
Finished
۱۸:۳۰
Fridlant Nad Ostravci
۲
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
Ayia Napa
۳
۳
Anagennisi Deryneia
Cancelled
۱۹:۳۰
US Pergolettese
۳
۱
Fiorenzuola
Finished
۱۹:۳۰
FK Takovo
۱
۵
Sloga Pozega
Finished
۲۰:۰۰
Radnicki Pirot
۱
۲
Buducnost Popovac
Finished
۲۰:۰۰
SK Deinze
۲
۱
R.A.A. Louvieroise
Finished
۲۰:۳۰
Deportivo Alaves B
۲
۲
UD Logrones
Finished
۲۰:۳۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۵
Pordenone
Finished
۲۰:۳۰
England
Championship
Norwich City FC
۱
۱
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۰۰
Preston North End FC
۰
۰
Hull City AFC
Finished
۱۸:۳۰
Bristol City FC
۲
۳
Sunderland
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۱
Luton Town
Finished
۱۸:۳۰
Reading
۲
۱
Cardiff City FC
Finished
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۳
۲
Middlesbrough FC
Finished
۱۸:۳۰
Stoke City FC
۲
۰
Blackpool FC
Finished
۱۸:۳۰
Swansea City
۰
۳
Blackburn Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield United FC
۲
۰
Millwall
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Liga Profesional
Gimnasia y Esgrima La Plata
۲
۰
Godoy Cruz
Finished
۰۲:۳۰
Sarmiento
۲
۱
Atletico Lanus
Finished
۰۵:۰۰
Barracas Central
۰
۰
Racing Club
Finished
۲۲:۳۰
Arsenal de Sarandi
۳
۱
Atletico Tucuman
Finished
۲۰:۳۰
Banfield
۰
۰
Patronato
Finished
۰۵:۰۰
Austria
Bundesliga
TSV Hartberg
۰
۲
FC Red Bull Salzburg
Finished
۲۲:۰۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۵
LASK Linz
Finished
۱۹:۳۰
SV Ried
۱
۱
SK Sturm Graz
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Serie B
Guarani FC De Campinas
۱
۲
Gremio RS
Finished
۰۵:۰۰
Vila Nova GO
۱
۱
Ituano SP
Finished
۰۲:۳۰
Operario PR
۱
۰
Nautico Capibaribe
Finished
۰۲:۳۰
Norway
Eliteserien
Rosenborg BK
۲
۱
Ham-Kam
Finished
۲۰:۳۰
FK Bodo Glimt
۷
۰
Odds Ballklubb
Finished
۱۸:۳۰
Japan
J2 League
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۳:۳۰
Omiya Ardija
۳
۲
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۴
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Grulla Morioka
۱
۳
Fagiano Okayama
Finished
۱۳:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Machida Zelvia
۱
۱
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۵
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Pohang Steelers
۲
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۳۰
Suwon City
۴
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۵:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Aqaba
۱
۱
Al Wehdat
Finished
۲۳:۰۰
Shabab AL Ordun
۰
۱
Al-Ramtha
Finished
۲۰:۳۰
France
Ligue 2
Paris FC
۲
۱
Quevilly
Finished
۲۱:۳۰
Valenciennes FC
۱
۰
Le Havre AC
Finished
۲۱:۳۰
AS St. Etienne
۱
۱
Olympique Nimes
Finished
۱۷:۳۰
Stade Laval
۱
۲
EA Guingamp
Finished
۲۱:۳۰
Pau FC
۰
۰
Dijon FCO
Finished
۲۱:۳۰
SC Amiens
۱
۰
Annecy FC
Finished
۲۱:۳۰
Rodez Aveyron
۰
۳
FC Girondins de Bordeaux
Finished
۲۱:۳۰
Chamois Niortais FC
۱
۴
SC Bastia
Finished
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
۱
۰
FC Sochaux
Finished
۲۱:۳۰
United States
MLS
Atlanta United
۲
۱
Seattle Sounders
Finished
۲۳:۳۰
Vancouver Whitecaps
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۷:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
۲
۰
Famalicao
Finished
۲۱:۳۰
Rio Ave
۰
۱
Futebol Clube Vizela
Finished
۱۹:۰۰
Germany
2. Bundesliga
FC Hansa Rostock
۲
۱
Arminia Bielefeld
Finished
۲۳:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۵:۳۰
SC Paderborn 07
۴
۲
Hannover 96
Cancelled
۱۵:۳۰
Hamburger SV
۱
۰
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division A
KV Mechelen
۳
۰
Union St.-Gilloise
Finished
۲۳:۱۵
Royal Charleroi SC
۱
۳
KV Oostende
Finished
۲۰:۴۵
KV Kortrijk
۰
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۲۰:۴۵
Racing Genk
۴
۲
Eupen
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild
Fylkir Reykjavik
۵
۲
UMF Grindavik
Cancelled
۰۰:۳۰
Thor Akureyri
۱
۰
IF Vestri
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
1st Division
Vendsyssel FF
۱
۲
Fremad Amager
Finished
۱۶:۳۰
SonderjyskE
۳
۱
Koge
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Primera Division
Resistencia SC
۱
۲
Guairena FC
Finished
۰۱:۳۰
General Caballero JLM
۰
۴
Tacuary
Finished
۰۳:۴۵
Serbia
Super Liga
FK Backa Topola
۰
۱
FK Novi Pazar
Finished
۲۱:۲۵
Mladost Lucani
۲
۲
FK Radnicki Nis
Finished
۲۳:۳۰
Peru
Primera Division
Academia Deport. Cantolao
۲
۲
Sporting Cristal Lima
Finished
۲۲:۴۵
Universidad San Martin
۱
۰
Alianza Atletico
Finished
۲۰:۳۰
Australia
NPL South Australia
Campbelltown City
۲
۱
Croydon Kings
Cancelled
۱۰:۰۰
Adelaide Olympic
۲
۳
Cumberland United
Cancelled
۱۳:۰۰
West Torrens Birkalla
۲
۳
White City Woodville
Finished
۰۹:۳۰
Sturt Lions
۰
۱
North Eastern Metro Stars
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Comets
۷
۰
Adelaide United Youth
Finished
۱۰:۰۰
South Adelaide
۱
۳
Adelaide City
Finished
۱۰:۰۰
Colombia
Primera A
Patriotas Tunja
۳
۰
Cortulua
Cancelled
۰۵:۲۰
Independiente Medellin
۱
۱
La Equidad
Cancelled
۰۳:۱۵
Envigado
۱
۲
Union Magdalena Santa Marta
Cancelled
۲۳:۳۰
Romania
Liga I
CS Dacia Mioveni
۱
۱
FCSB
Finished
۲۰:۳۰
Rapid Bucuresti
۲
۱
Campionii FC Arges
Finished
۲۳:۱۵
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۶
۰
JK Tallinna Kalev
Cancelled
۲۱:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۱
FC Kuressaare
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division
O'Higgins
۰
۰
Curico Unido
Finished
۲۱:۰۰
Cobresal Salvador
۱
۱
La Serena
Finished
۲۳:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۲۰:۰۰
Slask Wroclaw
۰
۰
Widzew Lodz
Cancelled
۲۲:۳۰
Lechia Gdansk
۰
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Northern New South Wales
Adamstown Rosebud FC
۲
۱
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Qarabag
۳
۱
Sabayil FK
Finished
۲۰:۳۰
Egypt
Premier League
Future FC
۲
۱
Ghazl Al Mehalla
Finished
۲۱:۰۰
Pharco
۰
۰
El Ismaily Sporting Club
Finished
۲۱:۰۰
Pyramids FC
۱
۰
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۲۳:۳۰
South Africa
Premier League
Royal AM
۱
۰
Kaizer Chiefs
Cancelled
۲۰:۰۰
Maritzburg United
۱
۱
Sekhukhune United
Finished
۲۲:۳۰
Orlando Pirates FC
۱
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۷:۳۰
Golden Arrows
۰
۲
Richards Bay FC
Finished
۱۷:۳۰
Marumo Gallants FC
۰
۰
Stellenbosch FC
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Gimnasia Mendoza
۰
۰
Tristan Suarez
Finished
۲۲:۳۰
Villa Dalmine
۱
۰
Ferro Carril Oeste
Finished
۲۳:۰۰
CA San Telmo
۱
۰
San Martin Tucuman
Finished
۲۰:۴۰
Deportivo Moron
۳
۰
Almagro
Finished
۰۳:۴۰
Deportivo Riestra
۲
۰
Sacachispas
Finished
۲۳:۰۰
Chile
Tercera Division
Municipal Santiago
۱
۰
AC Colina
Finished
۲۲:۳۰
Quintero Unido
۱
۲
CD Municipal Mejillones
Finished
۲۳:۳۰
Deportes Union Companias
۱
۱
Municipal Salamanca
Finished
۲۳:۳۰
Bulgaria
A PFG
FC CSKA 1948
۵
۲
PFK Botev Vratsa
Finished
۲۲:۳۰
Beroe Stara Zagora
۰
۲
PFC Cherno More Varna
Finished
۲۰:۱۵
Finland
Veikkausliiga
IFK Mariehamn
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۲۰:۰۰
FC Inter Turku
۱
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۸:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۳
۰
Ilves
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Youth Western Australia
Perth U20
۳
۳
Cockburn City U20
Finished
۰۹:۳۰
Perth RedStar U20
۲
۱
Balcatta U20
Finished
۰۹:۳۰
Inglewood United U20
۲
۲
Floreat Athena U20
Finished
۰۹:۳۰
Bayswater City U20
۰
۳
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۹:۳۰
Gwelup Croatia U20
۶
۱
Armadale U20
Finished
۰۹:۳۰
Sorrento U20
۰
۶
Perth Glory U20
Finished
۰۹:۳۰
Vietnam
V-League 2
Sanna Khanh Hoa
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۴:۳۰
TTBD Phu Dong
۱
۱
Long An
Finished
۱۳:۳۰
XSKT Can Tho
۳
۰
Huda Hue FC
Finished
۱۵:۳۰
United States
USL League One
Charlotte Independence
۰
۰
Forward Madison FC
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Perth
۳
۳
Cockburn City
Finished
۱۱:۳۰
Inglewood United
۰
۱
Floreat Athena
Finished
۱۱:۳۰
Gwelup Croatia SC
۲
۲
Armadale
Finished
۱۱:۳۰
Perth RedStar FC
۵
۱
Balcatta
Finished
۱۱:۳۰
Bayswater City
۱
۳
Stirling Lions
Finished
۱۱:۳۰
England
League One
Milton Keynes Dons FC
۰
۱
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۲
۱
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۱
۰
Cheltenham Town
Finished
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۳
۰
Wycombe Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Oxford United
۱
۰
Cambridge United
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough United
۳
۰
Morecambe FC
Finished
۱۸:۳۰
Portsmouth
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۸:۳۰
Charlton Athletic FC
۱
۰
Derby County
Finished
۱۸:۳۰
Shrewsbury Town
۰
۱
Accrington Stanley
Finished
۱۸:۳۰
Burton Albion
۰
۴
Bristol Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۴
۰
Port Vale
Finished
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۱
۲
Ipswich Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Ireland
1. Division
Longford Town
۲
۰
Cobh Ramblers
Finished
۲۳:۰۰
Japan
J3 League
Imabari FC
۵
۲
Yokohama S.C.C
Finished
۱۱:۳۰
Bosnia and Herzegovina
Premier Liga
FK Borac Banjaluka
۱
۰
FK Igman Konjic
Finished
۱۹:۳۰
FK Sarajevo
۱
۰
NK Posusje
Finished
۲۳:۳۰
Slovenia
Prva liga
NK Bravo
۰
۱
NK Domzale
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Serie C
FC Atletico Cearense
۰
۲
Botafogo SP
Finished
۲۲:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Rudar Velenje
۱
۱
NK Rogaska
Finished
۲۰:۰۰
NK Emmi Bistrica
۱
۱
NK Roltek Dob
Finished
۲۰:۰۰
NK Fuzinar Ravne
۵
۲
NK Bilje
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Cerro Largo FC
۱
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۲۲:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۳
۰
CA Rentistas
Finished
۰۳:۳۰
Club Atletico River Plate
۲
۰
Plaza Colonia
Cancelled
۲۰:۰۰
Portugal
Liga Segunda
Benfica Lisbon B
۱
۱
Academico Viseu
Finished
۲۱:۳۰
UD Oliveirense
۳
۱
CD Mafra
Finished
۱۷:۳۰
Nacional Madeira Funchal
۰
۱
CD Tondela
Finished
۱۷:۳۰
Farense
۲
۱
SCU Torreense
Finished
۱۴:۳۰
CD Trofense
۳
۲
Belenenses
Cancelled
۱۹:۰۰
Slovakia
Super Liga
FC Dukla Banska Bystrica
۲
۳
MFK Ruzomberok
Finished
۲۰:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۱
۱
Tatran Liptovsky Mikulas
Cancelled
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 1
Comercial SP
۰
۱
Sertãozinho FC
Finished
۲۳:۳۰
Scotland
Premiership
Aberdeen FC
۴
۱
Saint Mirren FC
Finished
۱۸:۳۰
Ross County
۱
۳
Celtic FC
Finished
۱۸:۳۰
Motherwell
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۸:۳۰
Glasgow Rangers FC
۲
۰
Kilmarnock
Finished
۱۸:۳۰
Romania
Liga II
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
۰
۱
ACS Dumbravita
Finished
۱۲:۳۰
CS Concordia Chiajna
۰
۳
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
Otelul Galati
۰
۰
CSMS Iasi
Finished
۱۳:۰۰
Viitorul Selimbar
۱
۰
FC Brasov
Finished
۱۲:۳۰
Unirea Dej
۲
۱
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۰
AFC Unirea Constanta
Finished
۱۹:۳۰
FC Buzau
۱
۰
CS Ripensia Timisoara
Finished
۱۲:۳۰
Venezuela
Primera Division
Zamora FC
۲
۰
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۳:۴۵
Monagas SC
۰
۱
Academia Puerto Cabello
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
San Jose FC (Escazu)
۰
۳
AD Aserri/Once de Abril
Finished
۰۱:۳۰
Santa Ana
۲
۰
Cariari Pococi
Finished
۰۵:۳۰
Austria
2. Liga
SK Vorwarts Steyr
۲
۱
FC Dornbirn
Finished
۱۷:۰۰
Grazer AK 1902
۱
۰
FC Liefering
Finished
۱۷:۰۰
Australia
South Australia State League 1
Port Adelaide Pirates
۳
۲
Eastern United
Finished
۱۰:۰۰
West Adelaide
۳
۳
Playford Patriots
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Victory
۰
۱
Para Hills Knights
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۳
۰
Adelaide University
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide Hills Hawks SC
۰
۱
Fulham United FC
Finished
۱۵:۰۰
Lithuania
I Lyga
FK Riteriai B
۱
۲
FK Atmosfera
Finished
۱۳:۳۰
FA Siauliai B
۱
۲
FK Babrungas Plunge
Finished
۱۷:۳۰
Marijampole City
۱
۵
FK Ekranas
Finished
۱۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga
Bohemians 1905
۳
۳
FC Banik Ostrava
Finished
۲۱:۳۰
FC Slovan Liberec
۵
۱
FK Teplice
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۲
۱
Pardubice
Finished
۱۸:۳۰
SK Sigma Olomouc
۰
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۸:۳۰
England
National League
Scunthorpe United
۲
۱
Yeovil Town
Finished
۲۰:۵۰
Notts County
۳
۰
Maidenhead United
Finished
۱۸:۳۰
Altrincham
۱
۱
Maidstone Utd
Finished
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۲
۲
Gateshead
Finished
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۲
۲
Chesterfield
Finished
۱۸:۳۰
Wrexham
۲
۱
Eastleigh
Finished
۱۸:۳۰
Barnet
۲
۰
Halifax Town
Finished
۱۸:۳۰
York City FC
۲
۰
Woking FC
Finished
۱۸:۳۰
Southend United
۰
۱
Boreham Wood FC
Finished
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۱
۴
Solihull Moors
Finished
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Bromley
Finished
۱۸:۳۰
Torquay United
۰
۰
Oldham Athletic
Finished
۱۸:۳۰
Germany
3.Liga
TSV 1860 Munchen
۱
۰
VfB Oldenburg
Finished
۱۶:۳۰
SV Elversberg
۰
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۶:۳۰
SpVgg Bayreuth
۰
۱
SC Freiburg II
Finished
۱۶:۳۰
Hallescher FC
۰
۲
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۳۰
SV Meppen
۳
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۰
SV Wehen Wiesbaden
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Southwest
SGV Freiberg
۱
۲
VfR Aalen
Finished
۱۶:۳۰
Bahlinger SC 1929
۳
۲
VfB Stuttgart II
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۱
۰
TSG Balingen
Finished
۱۶:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۰
۴
SSV Ulm
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Koblenz
۱
۳
FC Homburg 08
Finished
۱۶:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
FC Astoria Walldorf
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
KoiPS
۲
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
KJP Kouvola
۶
۱
Ri-Pa
Finished
۱۵:۳۰
OPS Oulu
۰
۰
PS Kemi
Finished
۱۶:۳۰
Toejoen Veikot
۲
۲
AIFK Turku
Finished
۱۵:۳۰
MPS/Atletico Malmi
۷
۱
TuPS
Finished
۱۶:۳۰
HerTo
۰
۱
ToTe
Finished
۱۵:۳۰
SaPa
۲
۲
EPS Reservi
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2. Division
BK Frem
۱
۱
Hellerup IK
Finished
۱۶:۳۰
Skive IF
۱
۱
B93 Kopenhagen
Finished
۱۵:۳۰
FC Roskilde
۳
۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۶:۳۰
Kolding IF
۱
۰
Jammerbugt FC.
Finished
۱۶:۳۰
Brabrand IF
۱
۳
Esbjerg F.B.
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB I
Debreceni VSC
۱
۱
Kecskemeti TE
Finished
۲۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۸:۳۰
FK Dziugas Telsiai
۲
۲
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Paulista,Group 2
Desportivo Brasil
۱
۱
Primavera SP
Finished
۲۲:۳۰
EC Lemense SP
۱
۱
EC XV de Novembro (Piracicaba)
Finished
۰۲:۳۰
Poland
1. Division
Chrobry Glogow
۲
۳
LKS Lodz
Finished
۲۲:۳۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Zaglebie Sosnowiec SSA
Finished
۲۰:۰۰
Gornik Leczna
۱
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۷:۳۰
Croatia
HNL
NK Slaven Belupo Koprivnica
۰
۰
NK Sibenik
Finished
۲۱:۲۵
NK Istra 1961 Pula
۱
۰
NK Osijek
Finished
۲۳:۳۰
Iceland
2. Deild
Throttur Reykjavik
۶
۱
KF Fjallabyggdar
Finished
۲۰:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۲
۲
Volsungur
Finished
۱۹:۳۰
Vikingur Olafsvik
۱
۱
Hottur/Huginn
Finished
۱۸:۳۰
Magni
۲
۰
IR Reykjavik
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HPS (W)
۰
۴
KuPs (W)
Finished
۱۵:۳۰
NJS (W)
۰
۳
FC Honka Espoo (W)
Finished
۱۷:۳۰
Norway
Toppserien Women
Rosenborg BK (W)
۵
۰
Roa (W)
Finished
۱۷:۳۰
Valerenga (W)
۱
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۹:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Bayside United
۱
۰
The Gap
Finished
۱۲:۳۰
Burleigh Heads
۰
۱
Robina City FC
Finished
۱۱:۳۰
Southport Warriors
۳
۱
Kingscliff District FC
Finished
۱۲:۳۰
Acacia Ridge
۳
۲
Pine Hills
Finished
۱۲:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۲:۳۰
Univ. Queensland
۲
۴
The Lakes
Finished
۱۳:۴۵
Australia
New South Wales League One
Bonnyrigg White Eagles
۴
۱
Northern Tigers
Finished
۱۱:۳۰
St George City FA
۲
۰
Hills United Brumbies
Finished
۱۳:۳۰
Blacktown Spartans
۱
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۳:۳۰
Hakoah Sydney City East
۴
۰
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۳
CF Atlante
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
3 de Febrero
۰
۰
2 de Mayo
Finished
۰۱:۳۰
River Plate Asuncion
۱
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Santani
۲
۳
Atyra FC
Finished
۱۸:۳۰
Guarani de Trinidad
۱
۲
Pastoreo FC
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Forrestfield United
۱
۱
Rockingham City
Finished
۱۱:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Murdoch University Melville
Finished
۱۱:۳۰
Joondalup United
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۱۱:۳۰
Western Knights SC
۲
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۱:۳۰
Dianella White Eagles
۱
۴
Kingsway Olympic
Finished
۱۳:۳۰
Quinns FC
۱
۸
Mandurah City
Finished
۱۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
PSIS Semarang
۲
۱
Barito Putra
Finished
۱۳:۰۰
Madura FC
۱
۰
Persik Kediri
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Queensland
Eastern Suburbs
۱
۴
Brisbane City
Finished
۱۳:۴۵
Logan Lightning
۳
۲
Capalaba
Finished
۱۲:۴۵
Denmark
3rd Division
VSK Arhus
۱
۱
Oureskolernes BK
Finished
۱۵:۳۰
Dalum
۰
۱
AB Tarnby
Finished
۱۵:۳۰
Vanlose
۴
۲
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
FA 2000
۰
۴
Middelfart
Finished
۱۶:۱۵
Holstebro
۰
۱
Young Boys FD
Finished
۱۶:۳۰
Næsby BK
۱
۱
Ishoj
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga Salzburg
SV Austria Salzburg
۲
۱
SV Wals-Grünau
Finished
۲۰:۰۰
Sc Golling
۱
۵
SV Seekirchen
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Fenix
۴
۰
Colegiales
Finished
۲۰:۴۰
Deportivo Armenio
۰
۰
Talleres Remedios Escalada
Finished
۲۳:۰۰
CD UAI Urquiza
۱
۰
Villa San Carlos
Finished
۲۳:۰۰
CA Ituzaingo
۰
۲
Club Atletico Acassuso
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Berazategui
۲
۱
Club Leandro Niceforo Alem
Finished
۲۳:۰۰
CA Victoriano Arenas
۱
۲
Deportivo Liniers
Finished
۲۳:۰۰
Deportivo Laferrere
۰
۲
Deportivo Espanol
Finished
۲۳:۰۰
Germany
Regionalliga West
Wuppertaler SV Borussia
۲
۲
SC Wiedenbruck
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۲
۱
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۸
۰
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۱
۰
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۰
۲
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۲۲:۳۰
FC Stockholm Internazionale
۲
۱
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۵:۳۰
Sandvikens IF
۴
۰
IF Sylvia
Finished
۱۸:۳۰
Motala AIF FK
۱
۳
IF Karlstad
Finished
۱۸:۳۰
BK Forward
۱
۰
IFK Haninge
Finished
۱۸:۳۰
Taby FK
۰
۱
Gefle IF
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Cruz Azul (W)
۰
۱
Santos Laguna (W)
Finished
۲۱:۳۰
Tigres Uanl (W)
۴
۱
Puebla (W)
Finished
۰۴:۳۰
Gallos Blancos Del Queretaro (W)
۲
۲
Mazatlan FC (W)
Finished
۰۲:۳۵
Faroe Islands
Meistaradeildin
Víkingur Gota
۶
۱
07 Vestur Sorvagur
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Segunda Division
Alianza Universidad
۶
۱
Deportivo Coopsol
Finished
۰۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
Nosaby IF
۰
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۶:۳۰
Asarums IF FK
۰
۲
Ariana FC
Finished
۱۸:۳۰
Osterlen FF
۲
۰
Rappe GOIF
Finished
۱۸:۳۰
Eslovs BK
۰
۲
Hogsby IK
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
NJS
۳
۳
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۴:۳۰
KäPa/PuLe
۸
۰
FC LaPa
Finished
۱۹:۳۰
Jippo Joensuu
۳
۱
Futura
Finished
۱۸:۳۰
Peka
۰
۴
Kiffen
Finished
۱۸:۳۰
Mexico
LIGA MX
Mazatlan FC
۲
۱
CD Chivas de Guadalajara
Cancelled
۰۶:۳۵
Latvia
LMT Virsliga
Valmieras FK
۶
۱
Tukums 2000
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Smedby AIS
۱
۲
Nykopings BIS
Finished
۱۶:۳۰
Trosa Vagnharad SK
۲
۳
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Lidingo
۱
۰
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۹:۰۰
Norway
2. Division Group 2
IL Hodd Ulsteinvik
۰
۰
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۶:۳۰
Træff
۱
۱
Gjovik-Lyn
Finished
۱۶:۳۰
Levanger FK
۵
۰
Alta IF
Finished
۱۸:۳۰
Kjelsas Oslo
۲
۲
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Coritiba U20
۳
۰
Apucarana U20
Cancelled
۲۳:۰۰
Luxembourg
National Division
Etzella Ettelbruck
۲
۰
Union Titus Petange
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
RoPS Rovaniemi
۰
۱
OLS
Finished
۱۹:۳۰
VIFK Vaasa
۳
۰
OTP
Finished
۲۰:۳۰
Jakobstads BK
۱
۲
Komeetat
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
1. Division
Zhenys
۱
۰
FK Kyran
Finished
۱۵:۳۰
FK Baykonur Kyzylorda
۱
۱
FK Taraz Karatau 2
Finished
۱۷:۳۰
FK Ekibastuz
۰
۳
Kairat Academy 2
Finished
۱۵:۳۰
Akademiya Ontyustik
۵
۳
FC Astana Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Republic of Korea
K3 - League
Gimhae City
۰
۲
Cheonan City
Finished
۱۴:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Standard Liege (W)
۱
۳
AS Roma (W)
Finished
۱۳:۰۰
Feyenoord (W)
۱
۲
Club Brugge (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sevilla FC (W)
۳
۱
Albacete (W)
Finished
۱۲:۳۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
۳
۲
UJ Krakow (W)
Finished
۱۳:۳۰
OH Leuven (W)
۲
۰
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۴:۳۰
SG Essen (W)
۴
۰
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۶:۳۰
PSV Eindhoven (W)
۰
۱
Bayer Leverkusen (W)
Finished
۱۶:۳۰
Real Oviedo (W)
۰
۲
Athletic Bilbao (W)
Finished
۱۹:۰۰
United States
NWSL
Portland Thorns (W)
۳
۳
North Carolina (W)
Finished
۰۷:۰۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۱
Washington Spirit (W)
Finished
۰۴:۳۰
Argentina
Torneo Federal A, Group A
Central Norte
۰
۱
Club Atletico Parana
Finished
۰۵:۰۰
San Martin Formosa
۴
۰
Gimnasia y Tiro
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Regionalliga North
Weiche Flensburg 08
۲
۱
Bremer SV
Finished
۱۶:۰۰
SSV Jeddeloh
۳
۳
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۸:۳۰
Schwarz-Weis Rehden
۲
۰
Hannover 96 II
Finished
۱۷:۳۰
England
League 2
Grimsby Town
۱
۱
Northampton Town
Finished
۱۸:۳۰
Barrow FC
۳
۲
Bradford City
Finished
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۲
۱
Sutton United FC
Finished
۱۸:۳۰
Gillingham
۱
۰
Rochdale
Finished
۱۸:۳۰
Swindon Town
۰
۰
Salford City
Finished
۱۸:۳۰
Hartlepool United
۰
۰
AFC Wimbledon
Finished
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۱
۰
Tranmere Rovers
Finished
۱۸:۳۰
Newport County FC
۰
۱
Walsall FC
Finished
۱۸:۳۰
Crawley Town
۰
۱
Leyton Orient
Finished
۱۸:۳۰
Colchester United
۱
۱
Carlisle United
Finished
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۳
۰
Harrogate Town
Finished
۱۸:۳۰
Stevenage Borough
۲
۱
Stockport
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
Greuther Furth II
۰
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
FC Wurzburger Kickers
۷
۱
Spvgg Ansbach
Finished
۱۶:۳۰
Nurnberg II
۰
۱
FC Pipinsried
Finished
۱۶:۳۰
SV Wacker Burghausen
۳
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۶:۳۰
TSV Aubstadt
۱
۱
SV Turkgucu Ataspor
Finished
۱۹:۳۰
Spvgg Hankofen-Hailing
۱
۰
VfB Eichstatt
Finished
۱۹:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۳
۱
FV Illertissen
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
JK Nomme United
۳
۰
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
FC Elva
۹
۰
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۶:۳۰
Viimsi JK
۰
۱
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۶:۳۰
Ida-Virumaa FC Alliance
۰
۴
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norrland
Umea FC Academy
۰
۲
Friska Viljor
Finished
۱۶:۳۰
Gottne IF
۱
۱
Bodens BK
Finished
۱۷:۳۰
Kiruna FF
۰
۱
Sandviks IK
Finished
۱۶:۳۰
Storfors AIK
۰
۲
Algarna-Harnosand IF
Finished
۱۸:۳۰
Ytterhogdals IK
۲
۳
Bergnasets AIK
Finished
۱۴:۳۰
Skelleftea FF
۲
۲
Lulea IFK
Finished
۱۶:۳۰
Chile
Primera B
Cobreloa Calama
۱
۰
Magallanes Santiago
Cancelled
۰۴:۳۰
Cambodia
Premier League
Preah Khan Reach Svay Rieng
۰
۱
Visakha FC
Finished
۱۶:۰۰
Boeung Ket FC
۲
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۳:۱۵
Kirivong Sok Sen Chey
۱
۰
Tiffy Army
Finished
۱۳:۱۵
Naga World FC
۰
۲
Angkor Tiger
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
Division 1 Sodra
Qviding FIF
۱
۴
Torns IF
Finished
۱۵:۳۰
Lindome GIF
۴
۱
Angelholms FF
Finished
۱۵:۳۰
Oskarshamns Aik
۱
۲
IK Oddevold
Finished
۱۸:۳۰
FC Trollhaettan
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۸:۳۰
Lunds BK
۲
۰
Åtvidabergs FF
Finished
۱۸:۳۰
IFK Malmo FK
۱
۶
Falkenbergs FF
Finished
۱۸:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Seoul E-Land FC
۲
۲
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۳۰
Singapore
Premier League
Lion City Sailors FC
۴
۰
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۴:۰۰
Australia
Queensland Premier League Women
Brisbane City (W)
۰
۲
Virginia United SC (W)
Finished
۱۲:۰۰
Mitchelton (W)
۳
۲
Western Pride FC (W)
Finished
۱۲:۴۵
Peninsula Power (W)
۳
۱
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Atletico Penapolense
۱
۰
Paulista Jundiai
Finished
۲۲:۳۰
CA Taquaritinga SP
۱
۲
Flamengo SP
Finished
۲۲:۳۰
Inter de Bebedouro
۳
۱
CA Joseense
Cancelled
۲۲:۳۰
Maua FC
۰
۲
Rio Branco EC
Finished
۲۲:۳۰
SKA Brasil
۱
۲
AA Itarare
Finished
۲۲:۳۰
Itapirense
۲
۲
Catanduva FC
Finished
۲۲:۳۰
Manthiqueira SP
۱
۲
GD Saocarlense
Finished
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
۲
۰
XV de Jau
Finished
۲۲:۳۰
Armenia
Premier League
Alashkert
۲
۰
FC Ararat Yerevan
Finished
۱۸:۳۰
FC Noah Artsakh
۰
۱
Lernayin Artsakh FC
Finished
۱۸:۰۰
Scotland
League Two
Stirling Albion
۲
۲
Elgin City
Finished
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۱
۲
Dumbarton
Finished
۱۸:۳۰
Annan Athletic
۲
۱
Stenhousemuir
Finished
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۳
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۲
۰
Stranraer
Finished
۱۸:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
Sfintul Gheorghe
۱
۳
FC Sheriff Tiraspol
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Auto
۰
۰
FC Zimbru Chisinau
Finished
۱۹:۳۰
Wales
League Cup
Aberystwyth Town FC
۲
۱
Llanidloes Town
Finished
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
۲
۰
Carmarthen Town
Finished
۱۸:۰۰
Trefelin
۰
۵
Taffs Well
Finished
۱۸:۰۰
Connah's Quay
۲
۱
The New Saints FC
Finished
۱۸:۰۰
Ammanford AFC
۲
۱
Swansea University
Finished
۱۸:۰۰
Caersws
۱
۶
Holywell
Finished
۱۸:۰۰
Guilsfield FC
۰
۱
Ruthin Town FC
Finished
۱۸:۰۰
Vietnam
V-League
Binh Dinh
۰
۱
TT Ha Noi
Cancelled
۱۵:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Marconi Stallions
۰
۱
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۱:۳۰
Ecuador
Serie A
Tecnico Universitario
۳
۳
Cumbaya FC
Finished
۰۴:۳۰
Germany
Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
۱
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
۱
۲
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
۳
۰
Tennis Borussia Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Bulgaria
B PFG
Etar 1924 Veliko Tarnovo
۳
۱
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۲۱:۳۰
PFC Montana 1921
۲
۱
Belasitsa Petrich
Finished
۲۱:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۱
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۰
۰
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
Dobrudzha Dobrich
۱
۱
Strumska Slava
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera D
Yupanqui
۱
۱
Deportivo Muniz
Finished
۲۳:۰۰
CSD Central Ballester
۱
۰
Juventud Unida San Miguel
Finished
۲۳:۰۰
CA Lugano
۰
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
Copa Paulista,Group 3
EC Agua Santa SP
۱
۱
Portuguesa Desportos
Finished
۲۲:۳۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Landvetter IS
۰
۰
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
Vastra Frolunda IF
۱
۰
Onsala BK
Finished
۱۶:۳۰
BK Astrio
۴
۰
Assyriska BK
Finished
۱۸:۳۰
China
Super League
Tianjin Teda
۰
۱
Shandong Luneng
Finished
۱۶:۳۰
Dalian Aerbing Yifang FC
۱
۱
Shanghai SIPG
Finished
۱۴:۰۰
Guangzhou City
۰
۳
Wuhan Three Towns
Finished
۱۶:۰۰
China
League One
Jiangxi Liansheng
۱
۴
Nantong Zhiyun
Finished
۱۲:۳۰
Tianshan Leopard F.C
۱
۵
Kunshan
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۱
۲
North Star
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۴
۱
Coomera
Finished
۱۲:۴۵
Taringa Rovers
۱
۳
Samford Rangers FC
Cancelled
۱۲:۴۵
Albany Creek
۱
۲
Surfers Paradise
Finished
۱۲:۳۰
United States
MLS Next Pro League
San Jose Earthquakes II
۰
۲
Tacoma Defiance
Finished
۰۷:۰۰
Real Monarchs SLC
۳
۱
Vancouver Whitecaps II
Finished
۰۵:۰۰
England
National League South
Ebbsfleet United FC
۳
۰
Chippenham Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Taunton Town
۰
۰
Welling United
Finished
۱۸:۳۰
Bath City
۰
۲
Dartford FC
Finished
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۱
۱
St. Albans City
Finished
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۳
۱
Slough Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۰
Farnborough FC
Finished
۱۸:۳۰
Oxford City FC
۱
۳
Eastbourne Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Worthing FC
۱
۱
Dover Athletic FC
Finished
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۱
۳
Tonbridge Angels FC
Finished
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۳
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۲
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۰
۱
Concord Rangers FC
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Serie D
Portuguesa RJ
۲
۱
Nova Venecia FC
Finished
۲۲:۳۰
Bahia de Feira
۰
۱
Sao Bernardo FC
Finished
۲۳:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division RS
Sutjeska Foca
۳
۱
FK Ljubic Prnjavor
Finished
۲۲:۳۰
FK Modrica
۴
۱
FK Podrinje
Finished
۲۰:۰۰
FK Laktasi
۱
۱
FK Zeljeznicar Banjaluka
Finished
۲۰:۰۰
FK Tekstilac Derventa
۰
۰
FK Drina Zvornik
Finished
۲۰:۰۰
FK Krupa na Vrbasu
۴
۰
Rudar Prijedor
Finished
۲۰:۰۰
England
Southern League Premier Division South
Gosport Borough FC
۳
۲
Merthyr Town
Finished
۱۸:۳۰
Winchester City
۰
۳
Poole Town F.C
Finished
۱۸:۳۰
Plymouth Parkway
۲
۲
Chesham United FC
Finished
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۰
۰
Harrow Borough FC
Finished
۱۸:۳۰
Bracknell Town F.C.
۲
۲
Weston-super-Mare FC
Finished
۱۸:۳۰
Metropolitan Police FC
۲
۱
Hayes & Yeading FC
Finished
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۱
۰
Beaconsfield Town
Finished
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۱
۳
Truro City FC
Finished
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۰
۳
Swindon Supermarine
Finished
۱۸:۳۰
Hendon FC
۰
۱
Yate Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۲
۱
North Leigh FC
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Allsvenskan
IFK Norrkoping
۲
۰
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Scotland
Championship
Partick Thistle
۱
۱
Hamilton Academicals FC
Finished
۱۸:۳۰
Raith Rovers
۰
۱
Dundee FC
Finished
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۱
۰
Cove Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Arbroath
۰
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۸:۳۰
Kazakhstan
Cup
FC Atyrau
۰
۰
FK Aksu
Finished
۱۷:۳۰
FK Aktobe
۱
۰
Maktaaral FC
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
IFK Kalmar (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۷:۳۰
India
Delhi Senior Division
Indian Air Force
۲
۱
Royal Rangers FC
Finished
۱۵:۱۵
Tarun Sangha
۳
۳
Friends United
Finished
۱۲:۳۰
Panama
Liga Prom
San Francisco FC Reserves
۴
۲
Universidad de Panama
Finished
۰۲:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۰
San Martin FC
Finished
۰۳:۳۰
Udelas FC
۴
۱
SD Panama Oeste
Finished
۰۶:۳۰
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۱:۳۰
Potros Del Este Reserves
۳
۱
Alianza Panama Reserves
Finished
۰۲:۳۰
Myanmar
National League
Shan United FC
۱
۰
Yangon United
Finished
۱۳:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Gedania Gdansk
۲
۵
Blekitni Stargard
Finished
۱۴:۳۰
Unia Swarzedz
۳
۱
Baltyk Gdynia
Finished
۱۵:۳۰
Vineta Wolin
۱
۳
Zawisza Bydgoszcz
Finished
۱۵:۳۰
Jarota Jarocin
۰
۲
Pogon Szczecin II
Finished
۱۹:۳۰
KS Unia Solec Kujawski
۰
۱
Cartusia Kartuzy
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Kleczew
۴
۱
Unia Janikowo
Finished
۱۹:۳۰
KS Pogon Nowe Skalmierzyce
۱
۱
Starogard Gdanski
Finished
۱۸:۳۰
England
National League North
Alfreton Town FC
۲
۲
Chester FC
Finished
۱۸:۳۰
AFC Fylde
۲
۱
Kettering Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Leamington FC
۴
۰
Farsley Celtic F.C.
Finished
۱۸:۳۰
Curzon Ashton
۱
۲
Banbury United FC
Finished
۱۸:۳۰
Darlington
۳
۱
Gloucester City FC
Finished
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۱
۱
Buxton
Finished
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۰
۱
Kidderminster Harriers
Finished
۱۸:۳۰
Boston United FC
۳
۵
Southport FC
Finished
۱۸:۳۰
Brackley Town FC
۲
۰
Scarborough Athletic
Finished
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۱
۰
Chorley
Finished
۱۸:۳۰
Hereford United
۳
۳
Spennymoor Town
Finished
۱۸:۳۰
Bradford Park Avenue
۰
۱
Kings Lynn
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
League One
Clyde FC
۲
۲
Peterhead
Finished
۱۸:۳۰
Montrose
۰
۰
Queen of the South
Finished
۱۸:۳۰
Alloa Athletic
۳
۱
Kelty Hearts
Finished
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۴
۰
Falkirk FC
Finished
۱۸:۳۰
FC Edinburgh
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
2. Liga
FK Humenne
۲
۱
FK Pohronie
Finished
۱۹:۳۰
MFK Kosice
۰
۰
KFC Komarno
Finished
۲۰:۳۰
MSK Zilina B
۸
۳
FK Raca Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
Matador Puchov
۳
۱
MFK Dolny Kubin
Finished
۱۹:۳۰
FK Dubnica
۳
۰
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۹:۳۰
FK Slavoj Trebisov
۱
۱
Spartak Myjava
Finished
۱۹:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Universidad Catolica del Ecuador (W)
۱
۲
EL Nacional (W)
Finished
۲۱:۰۰
CD Espuce (W)
۰
۰
Macara (W)
Finished
۲۱:۰۰
Deportivo Ibarra (W)
۸
۰
Guayaquil City (W)
Finished
۰۰:۳۰
Carneras UPS (W)
۲
۰
LDU Quito (W)
Finished
۰۴:۰۰
Barcelona Guayaquil (W)
۱۴
۰
CD Tecnico Universitario (W)
Finished
۲۱:۰۰
Bolivia
LFPB
Independiente Petrolero
۴
۱
Jorge Wilstermann
Finished
۲۳:۳۰
Oriente Petrolero
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Catarinense 2
Atletico Catarinense
۱
۲
CA Metropolitano
Cancelled
۲۲:۳۰
Mexico
U20 Championship
Puebla U20
۱
۲
Unam Pumas U20
Finished
۲۱:۰۰
Monterrey U20
۲
۰
Leon U20
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U20
۲
۱
Cruz Azul U20
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
2. Liga
MKF Chrudim
۳
۰
FK Pribram
Finished
۱۲:۴۵
Prostejov
۱
۱
Trinec
Finished
۱۹:۳۰
SK Lisen
۳
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۹:۳۰
FK MAS Taborsko
۱
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tartu JK Welco
۳
۰
Raplamaa JK
Finished
۲۰:۳۰
Tallinna JK Legion II
۰
۳
Tabasalu Charma
Finished
۱۶:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۲
۴
Tartu Kalev
Finished
۱۶:۳۰
Thailand
Champions Cup
Buriram United FC
۲
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Wieczysta Krakow
۲
۰
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۴:۳۰
Cracovia Krakow II
۴
۲
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۵:۳۰
Avia Swidnik
۳
۱
MKS Czarni Polaniec
Finished
۱۹:۳۰
Unia Tarnow
۰
۲
Sokol Sieniawa
Finished
۱۶:۳۰
CKS Chelmianka Chelm
۲
۲
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۱۹:۳۰
Korona Kielce II
۰
۰
NKP Podhale
Finished
۱۹:۳۰
KS Lublinianka
۲
۰
Wisla Sandomierz
Finished
۱۹:۳۰
Wisloka Debica
۲
۱
LKS Lagow
Finished
۱۹:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Auckland United FC
۷
۰
Waiheke United AFC
Finished
۰۷:۳۰
North Shore United
۰
۵
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۷:۳۰
Manukau United
۱
۱
Eastern Suburbs Auckland
Cancelled
۰۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
Sogdiyona Jizzax
۲
۲
Pakhtakor Tashkent
Finished
۱۸:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 3
FC Paradiso
۴
۱
FC Kosova
Finished
۲۰:۳۰
Switzerland
Super League
Servette Geneve FC
۱
۰
FC Winterthur
Finished
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۳
۲
FC St. Gallen
Finished
۲۳:۰۰
Czech Republic
3. Liga - CFL, Group A
1. FC Karlovy Vary
۲
۰
Bohemians 1905 B
Finished
۲۰:۳۰
FK Banik Sokolov
۰
۲
Viktoria Plzen B
Finished
۱۲:۴۵
TJ Prestice
۲
۱
Motorlet Praha
Finished
۱۷:۰۰
Loko Vltavin
۱
۲
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۴۵
FK Zbuzany 1953
۳
۳
FK Kraluv Dvur
Finished
۱۲:۴۵
Ceske Budejovice B
۰
۲
FC Pisek
Finished
۱۳:۰۰
Austria
Regionalliga West - Vorarlberg
SC Bregenz
۳
۰
FC Lauterach
Finished
۲۰:۳۰
FC Rotenberg
۲
۱
Admira Dornbirn
Cancelled
۱۹:۳۰
Poland
II Liga
GKS Jastrzebie
۲
۱
Motor Lublin
Finished
۲۰:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۲
۲
Gornik Polkowice
Finished
۱۹:۳۰
Pogon Siedlce
۰
۱
Olimpia Elblag
Finished
۱۹:۳۰
Wisla Pulawy
۱
۰
Radunia Stezyca
Finished
۲۰:۳۰
Znicz Pruszkow
۲
۰
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۹:۳۰
Stomil Olsztyn
۲
۲
Garbarnia
Finished
۱۹:۳۰
Slovakia
3. Liga East
SKF Sered
۴
۰
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Superligaen
FC Nordsjaelland
۱
۰
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Capital Territory
Canberra Croatia
۷
۰
Cooma Tigers
Cancelled
۱۱:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۳
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۴۵
Australia
NPL Tasmania
South Hobart
۱۰
۱
Launceston City
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Fortaleza (W)
۰
۱
Real Ariquemes (W)
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Boston City FC Brasil U20
۲
۰
Pouso Alegre U20
Finished
۲۲:۳۰
Inter De Minas U20
۰
۱
Coimbra EC U20
Finished
۱۶:۳۰
America Teofilo Otoni U20
۱
۰
Santarritense U20
Finished
۱۷:۳۰
Betis FC U20
۲
۱
Uberlandia U20
Finished
۱۷:۳۰
AC Tres Coracoes U20
۲
۱
Araguari AC U20
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Copa Catalunya
UE Vilassar de Mar
۰
۰
CF Peralada
Finished
۲۱:۳۰
UE Castelldefels
۲
۴
Lleida
Finished
۲۲:۰۰
Vilafranca
۰
۲
Gimnastic de Tarragona
Finished
۲۲:۰۰
Austria
Regionalliga Middle
St. Anna
۳
۶
Deutschlandsberger SC
Finished
۲۱:۳۰
Union Gurten
۱
۱
SC Gleisdorf
Finished
۲۱:۳۰
Austria
Landesliga
Saint Margarethen
۲
۱
ASK Horitschon
Finished
۲۱:۰۰
FC Lustenau 1907
۱
۱
SV Lochau
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۱
۱
SGA Sirnitz
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
1. Liga
Skanstes SK
۰
۰
FK Smiltene
Cancelled
۲۰:۳۰
AFA Olaine
۲
۳
JDFS Alberts
Finished
۱۶:۳۰
Saldus SS / Leevon
۰
۲
Riga FC II
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
FK Graficar Beograd
۵
۱
Loznica
Finished
۲۰:۰۰
FK Indjija
۲
۲
Metalac GM
Finished
۲۰:۰۰
FK Radnicki Beograd
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 5
Melhus IL
۳
۱
Rana FK
Finished
۱۸:۳۰
Nardo FK Trondheim
۵
۱
Steinkjer
Finished
۱۷:۳۰
Kolstad
۳
۲
Orkla
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Odra Wodzislaw
۳
۳
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۱
۰
Chrobry Glogow II
Finished
۲۰:۳۰
Miedz Legnica ll
۲
۲
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۵:۳۰
Polonia Nysa
۴
۱
MKP Carina Gubin
Finished
۱۹:۳۰
Sleza Wroclaw
۲
۱
Gornik Zabrze II
Finished
۱۹:۳۰
Lechia Zielona Gora
۳
۲
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۹:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
Warta Gorzow
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
3. Liga - MSFL
FK Hodonín
۷
۰
Znojmo
Finished
۱۹:۳۰
Uhersky
۲
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۹:۳۰
Frydek Mistek
۲
۲
Fastav Zlin II
Finished
۱۹:۳۰
SK Benesov
۱
۳
Slovan Velvary
Finished
۱۹:۳۰
Sokol Zivanice
۲
۳
FC Kolin
Finished
۱۹:۳۰
FK Apos Blansko
۰
۵
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Skjetten
۱
۴
Gjelleraasen
Finished
۱۸:۳۰
FK Senja Silsand
۲
۱
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
1. Liga Promotion
Etoile Carouge FC
۳
۰
Rapperswil Jona
Finished
۱۹:۳۰
FC Biel-Bienne
۰
۳
Stade Nyonnais
Finished
۲۲:۳۰
FC Baden
۰
۰
Basel II
Finished
۱۸:۳۰
FC Bavois
۰
۳
Zurich II
Finished
۱۸:۳۰
SC Bruhl St. Gallen
۴
۰
YF Juventus Zurich
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Sundby (W)
۱
۲
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
Adamstown Rosebud (W)
۷
۱
Mid Coast (W)
Finished
۱۳:۳۰
Maitland (W)
۱
۲
Charlestown Azzurri (W)
Finished
۱۰:۱۰
Finland
Ykkonen
PIF Parainen
۱
۴
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia
۳
۴
Japs
Finished
۱۸:۳۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۰
۰
Atletico Chiriqui
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۰
۲
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Wellington Olympic
۲
۰
Waterside Karori
Finished
۰۸:۱۵
Wellington United
۱
۲
Miramar Rangers
Finished
۰۷:۰۰
Petone
۴
۰
Western Suburbs
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL South Australia Women
West Adelaide (W)
۶
۰
Adelaide University (W)
Finished
۱۲:۱۵
Adelaide Comets (W)
۳
۱
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۱۵
Russia
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
۲
۱
Veles Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Energiya Khabarovsk
۳
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۴
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۵:۳۰
FSV Optik Rathenow
۱
۴
SC Staaken
Finished
۱۵:۳۰
Rostocker FC
۱
۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
SV Tasmania Berlin
۲
۱
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 1
Bronshoj BK
-
-
Karlslunds IF
Finished
۱۶:۳۰
Greve Fodbold
۳
۳
B 1908
Finished
۱۵:۳۰
KFUM Roskilde
۱
۱
Holbaek
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۰
۱
Angered BK
Finished
۱۶:۳۰
Vanersborgs FK
۰
۱
Lidkopings FK
Finished
۱۸:۳۰
Nordvarmland FF
۱
۲
IFK Kumla FK
Finished
۱۷:۳۰
Mjolby AI FF
۱
۵
Ahlafors IF
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Reserve League
Colon Reserves
۰
۲
Newells Old Boys Reserves
Finished
۱۷:۳۰
CA River Plate Reserves
۲
۱
CA Independiente Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Rosario Central Reserves
۲
۰
Tigre Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Holzhausen
۰
۴
SV Stuttgarter Kickers
Finished
۱۸:۰۰
FV Ravensburg
۲
۲
Neckarsulm Sport Union
Finished
۱۶:۳۰
TSG Backnang
۱
۴
Goeppinger SV
Finished
۱۶:۳۰
ATSV Mutschelbach
۲
۲
FSV Hollenbach
Finished
۱۸:۰۰
1. FC Pforzheim 1896
۴
۲
Rielasingen-Arlen
Finished
۱۸:۳۰
Belarus
Premier League
Torpedo Zhodino
۲
۲
Neman Grodno
Finished
۱۹:۰۰
FK Slutsk
۲
۴
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۷:۰۰
Dnepr Mogilev
۴
۳
FC Belshina Bobruisk
Finished
۲۱:۰۰
Argentina
Torneo Federal A, Group B
Atletico Camioneros
۰
۱
Ciudad de Bolivar
Finished
۲۲:۳۰
North Macedonia
First League
FC Struga Trim & Lum
۳
۰
Pobeda Prilep Junior
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Regionalliga East
FC Mauerwerk
۲
۲
SV Leobendorf
Finished
۲۰:۰۰
Wiener Viktoria
۵
۱
ASK-BSC Bruck/Leitha
Finished
۲۰:۰۰
Poland
III Liga, Group 1
Ursus Warsawa
۲
۲
KS Blonianka Blonie
Finished
۱۹:۳۰
Legia Warsaw II
۱
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Bron Radom
۳
۱
Sokol Ostroda
Finished
۱۹:۳۰
MMKS Concordia Elblag
۰
۲
LKS Lodz II
Finished
۱۹:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۱
۳
Legionovia Legionowo
Finished
۱۹:۳۰
KS Warta Sieradz
۳
۱
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۹:۳۰
Olimpia Zambrow
۰
۰
Unia Skierniewice
Finished
۱۹:۳۰
Montenegro
First League
FK Jedinstvo Bijelo Polje
۰
۱
OFK Petrovac
Finished
۲۲:۳۰
FK Mornar Bar
۲
۱
FK Sutjeska Niksic
Finished
۲۳:۳۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Kungsangens IF
۳
۰
Korsnas IF FK
Finished
۱۸:۳۰
FC Gute
۰
۰
Ragsveds
Finished
۱۹:۳۰
IFK Österåker FK
۱
۲
Kvarnsvedens IK
Finished
۱۸:۳۰
Hudiksvalls Forenade
۳
۲
FC Jarfalla
Finished
۱۸:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Riverside Olympic Reserves
۰
۳
Ulverstone
Finished
۰۸:۳۰
Glenorchy Knights Reserves
۶
۰
Olympia FC Warriors Reserves
Cancelled
۰۹:۰۰
Hobart United
۶
۱
Metro Claremont
Finished
۰۹:۰۰
Clarence Zebras Reserves
۲
۱
South Hobart Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Tasmania University SC
۰
۴
New Town Eagles
Finished
۰۹:۰۰
Taroona
۴
۲
Kingborough Lions Reserves
Finished
۰۹:۰۰
Uruguay
Segunda Division
CA Progreso Montevideo
۰
۱
Juventud Piedras
Finished
۱۷:۴۵
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
TSV Pansdorf
۱
۲
Eckernforder SV
Finished
۱۶:۳۰
TSV Bordesholm
۴
۱
Dornbreite
Finished
۱۶:۰۰
SV Frisia 03
۰
۴
FC Kilia Kiel
Finished
۱۶:۳۰
Union Neumuenster
۰
۳
TSB Flensburg
Finished
۱۶:۳۰
Heider SV
۶
۱
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۶:۳۰
Australia
Capital Territory U23
West Canberra Wanderers FC U23
۲
۱
Belconnen United U23
Finished
۱۱:۰۰
Denmark
Danmarksserien, Group 2
Skjold
۰
۳
Frederikssund IK
Finished
۱۸:۳۰
Slagelse
۱
۴
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
TSV 1923 Großbardorf
۱
۲
ASV Neumarkt
Finished
۱۶:۳۰
DJK Don Bosco Bamberg
۲
۳
DJK Gebenbach
Finished
۱۶:۳۰
SV Donaustauf
۱
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg Bayern Hof
۱
۳
Atsv 1898 Erlangen
Finished
۱۷:۳۰
SpVgg SV Weiden
۴
۰
1. FC Geesdorf
Finished
۱۷:۳۰
TSV Abtswind
۱
۲
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۸:۳۰
ASV Cham
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
FSV Schoningen
۰
۱
FT Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
۲
۲
FV Engers 07
Finished
۱۶:۳۰
SV Auersmacher
۴
۲
SV Morlautern
Finished
۱۷:۳۰
TSV Schott Mainz
۲
۱
TUS Koblenz
Finished
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga Women
JK Tallinna Kalev (W)
۰
۳
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
SV Rugenbergen
۰
۲
Niendorfer TSV
Finished
۱۷:۰۰
Curslack-Neuengamme
۱
۱
Hamm United
Finished
۱۷:۳۰
FC Altona 93
۲
۱
TUS Osdorf
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
FC Hanau 93
۲
۱
Eintracht Frankfurt II
Finished
۱۷:۳۰
SC Waldgirmes
۱
۳
RW Walldorf
Finished
۱۷:۳۰
TUS Dietkirchen
۳
۱
Hadamar
Finished
۱۷:۳۰
SC Viktoria Griesheim
۲
۲
TSV Eintracht Stadtallendorf
Finished
۱۷:۳۰
Adler Weidenhausen
۱
۰
Giessen
Finished
۱۷:۳۰
FSV Fernwald
۵
۰
TSV Steinbach II
Finished
۱۷:۳۰
Bayern Alzenau
۰
۳
SV Steinbach 1920
Finished
۱۷:۳۰
FC 1906 Erlensee
۲
۲
SV 1898 Unter Flockenbach
Finished
۱۸:۳۰
Russia
FNL 2, Group 2
FC Tver
۰
۲
Chertanovo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۴
۰
Torpedo Vladimir
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
3. Deild
Ellidi
۳
۰
IH Hafnarfjordur
Finished
۱۸:۳۰
KFS Vestmennaeyjar
۲
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۸:۳۰
Kormakur/hvot
-
-
Sindri
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
۳
۰
Grindavik (W)
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera A Women
Social Atletico Television (W)
۱
۲
River Plate (W)
Finished
۱۸:۳۰
Defensores de Belgrano (W)
۱
۱
Excursionistas (W)
Finished
۲۰:۴۰
England
Southern League Premier Division Central
Barwell FC
۱
۲
Hitchin Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Alvechurch
۳
۰
Stourbridge FC
Finished
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۱
۲
St Ives Town
Finished
۱۸:۳۰
Stratford Town
۱
۱
Bedford Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Kings Langley FC
۲
۲
Mickleover Sports
Finished
۱۸:۳۰
Royston Town
۳
۱
Basford Utd
Finished
۱۸:۳۰
AFC Rushden And Diamonds
۰
۰
Needham Market
Finished
۱۸:۳۰
Hednesford Town
۰
۱
Redditch United FC
Finished
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۱
۱
Ilkeston FC
Finished
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۳
۲
Nuneaton Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۰
۳
Coalville Town FC
Finished
۱۸:۳۰
Finland
U20 League
Atlantis U20
۰
۰
KaaPo U20
Finished
۱۸:۳۰
Scotland
Lowland League
Gretna 2008
۷
۲
Edinburgh University
Finished
۱۸:۳۰
East Stirlingshire
۱
۱
Edusport Academy Caledonian Braves
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
HJS Akatemia
۲
۱
EPS
Finished
۱۸:۳۰
Hungary
Hungary Cup
Szolnok MAV FC
۱
۰
Mako
Finished
۱۹:۰۰
Mohacsi TE 1888
۰
۳
Szekszardi Ufc
Finished
۱۹:۰۰
Rakosmenti KSK
۱
۴
Jaszbereny
Finished
۱۹:۰۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 2
FC Concordia Basel
۲
۰
FC Rotkreuz
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria
Regionalliga West - Tirol
SPG Motz/Silz
۶
۳
SV Hall
Finished
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
۱
۰
Cronenberger SC
Finished
۲۰:۳۰
Uruguay
Segunda B
CA Platense
۰
۳
Potencia
Finished
۲۱:۳۰
Alto Peru
۱
۱
Huracan Buceo
Finished
۲۲:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Express
۱
۱
Halsen
Finished
۱۶:۳۰
Randesund
۳
۱
Mandalskameratene
Finished
۱۶:۳۰
Uraedd FK
۰
۳
Pors Grenland
Finished
۱۶:۳۰
FK Eik Tonsberg
۲
۰
Follo Fotball Ski
Finished
۱۷:۳۰
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۷:۳۰
Mozambique
Mocambola
CD Costa do Sol
۱
۱
Uniao Desportiva Songo
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria 3
Geelong SC
۴
۰
Springvale White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
VfR Garching
۰
۱
SV Kirchanschoring
Finished
۱۶:۳۰
TSV 1860 Munchen II
۲
۰
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۶:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۷:۳۰
TSV 1865 Dachau
۱
۱
FC Ismaning
Finished
۱۹:۳۰
TSV Nordlingen
۳
۱
Gundelfingen
Finished
۱۹:۳۰
Australia
NSW Premier League Youth
Hakoah Sydney City East U20
۴
۳
SD Raiders U20
Finished
۱۱:۳۳
Wollongong Wolves FC U20
۰
۱
Marconi Stallions U20
Finished
۱۴:۰۰
Iceland
4. Deild
Ymir
۷
۰
KFR Hvolsvoellur
Finished
۰۰:۰۰
Australia
Northern NSW Division 1
Thornton Redbacks
۱
۳
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Rochedale Rovers U23
۳
۳
Western Pride FC U23
Finished
۱۰:۱۵
Logan Lightning U23
۳
۰
Capalaba U23
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Victoria Dockerty Cup
Oakleigh Cannons
۱
۲
Bentleigh Greens SC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3 Metro U23
Mt Gravatt Hawks U23
۱
۰
Centenary Stormers U23
Finished
۱۰:۳۰
Acacia Ridge U23
۰
۰
Pine Hills U23
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Adelaide Olympic FC Reserves
۱
۱
Cumberland United Reserves
Finished
۱۰:۴۵
Australia
FNT Darwin Premier League
University Azzurri FC
۱
۴
Mindil Aces
Finished
۱۱:۰۰
Darwin Olympic
۲
۲
Darwin Hearts
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Eastern Suburbs U23
۴
۳
Brisbane City U23
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Football Queensland Premier League
Rochedale Rovers
۲
۱
Western Pride
Cancelled
۱۲:۳۰
Magpies Crusaders United
۰
۴
Redlands United
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SV 1890 Westerhausen
۰
۸
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۳۰
VfB 1921 Krieschow
۱
۴
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۳۰
SV Blau-Weiss Zorbau
۳
۱
VFC Plauen
Finished
۱۶:۳۰
Ludwigsfelder FC
۱
۳
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۳۰
SC Freital
۲
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane Olympic (W)
۰
۰
Capalaba (W)
Finished
۱۲:۴۵
Malaysia
Liga M3
Respect FC
۰
۰
Kijang Rangers FC
Finished
۱۳:۱۵
Tok Janggut Warriors
۱
۲
Bukit Tambun FC
Finished
۱۳:۱۵
PIB FC
۳
۰
Real Chukai
Finished
۱۳:۱۵
Manjung City
۰
۰
Kinabalu Jaguar FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Bankstown United FC
۳
۱
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۰
Macarthur Rams
Finished
۱۳:۳۰
Inter Lions FC
۰
۲
Central Coast United
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Perth Redstar FC (W)
۶
۲
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 2
Adelaide Cobras
۲
۱
Gawler Eagles
Finished
۱۴:۱۲
Russia
FNL 2, Group 3
Kolomna
۱
۰
Znamya Noginsk
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Zvezda Ryazan
Finished
۱۸:۳۰
Saturn Ramenskoye
۴
۰
FC Balashikha
Finished
۱۸:۳۰
FK Kvant Obninsk
۲
۰
Sakhalin Sakhalinsk
Finished
۱۸:۳۰
Denmark
Danmarksserien, Group 3
Marienlyst
۲
۱
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
B 1913
۰
۳
Ringkoebing IF
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۱
۱
OKS
Finished
۱۶:۳۰
Varde
۱
۴
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Elitettan Women
Ravasens IK Karlskoga (W)
۳
۶
Lidkopings FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Vaxjo (W)
۳
۱
Jitex BK (W)
Finished
۱۷:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۱
۰
Ifo Bromolla IF (W)
Finished
۲۰:۰۰
Belarus
Reserve League
FC Vitebsk Reserves
۱
۳
Energetik-BGU Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
CA Assisense U20
۱
۱
Ibrachina U20
Finished
۲۲:۳۰